Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Gryfa Pomorskiego

Nagroda Gryfa Pomorskiego jest nagrodą przyznawaną w obrębie województwa pomorskiego przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości. Ideą konkursu jest zarówno możliwość wypromowania postaw przedsiębiorczuych, jak i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych. Nagrody przyzwane są w 8 kategoriach. Firma Marine Technology Sp. z o.o. została wyróżniona w roku 2019 przez kapitułę konkursu w kategorii LIDER INNOWACJI MIKRO I MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO oraz została laureatem w roku 2022 w tej samej kategorii.

Złota Kotwica BALTEXPO

Złota Kotwica jest nagrodą przyznawaną w trakcie Międzynarodowych Targów BALTEXPO w dwóch kategoriach: produkt oraz usługa. W Gdańsku w dniach 9-11 września 2019 roku odbyły się XX Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO 2019, a firma Marine Technology Sp. z o.o. została wyróżniona w konkursie Złota Kotwica BALTEXPO 2019 w kategorii PRODUKT przez kapitułę XX Międzynarodowych Targów Morskich i Konferencji BALTEXPO 2019. Wyrożnienie zostało przyznane za za nowy produkt HydroDron – zdalnie sterowaną pływającą platformę dedykowaną pomiarom hydrograficznym.

Top 2% najbardziej wpływowych naukowców na świecie

Stanford University co roku publikuje listę 2% najlepszych badaczy na świecie, których prace są najczęściej cytowane przez innych naukowców. Lista rok w rok obejmują prawie setki tysięcy badaczy. Prezentowane są 22 główne dziedziny badań, które dzieli się na 176 specjalności naukowych. Prof. dr hab. inż. Andrzej Stateczny, hydrograf morski kat. A znalazł się w tym prestiżowym gronie trzykrotnie w latach 2020-2022.

Patent nr 240063

Urząd Patentowy pozytywne rozpatrzył w roku 2022 zgłoszenie pt. „Układ nadzoru i reagowania sytuacji kolizyjnej wokół małej autonomicznej i bezzałogowej jednostce pływającej”.

Adres

ul. Roszczynialskiego 4 lok. 6
81-521 Gdynia

ul. Niemena 13 lok. 5
81-603 Gdynia

ul. Klonowica 37 lok. 5
71-248 Szczecin

 

 

 

Napisz do nas

    Rozmiar czcionki
    Kontrast