Marine Technology Sp. z o.o. jako laureat Nagrody Pomorskiej Gryfa Gospodarczego 2022

Z radością pragniemy poinformować, że w dniu 17 listopada 2022r. firma Marine Technology Sp. z o.o. została laureatem Nagrody Pomorskiej Gryfa Gospodarczego 2022 w kategorii LIDER INNOWACJI, w podkategorii MIKRO I MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO.

W tej samej podkategorii wyróżnienia otrzymały takie firmy jak PPU #OMEGA Sp. z o.o. oraz Bioseco SA.

Do konkursu, który miał swoją 23. edycję, zgłosiło się łącznie 93 firm z województwa pomorskiego. Zwycięzców oraz wyróżnionych wybrano w oparciu o ocenę partnera merytorycznego PwC oraz Kapituły Konkursu. W składzie Kapituły Konkursu znaleźli się przedstawiciele Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości oraz sponsor główny konkursu.

Cały zespół Marine Technology Sp. z o.o. serdecznie gratuluje wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym i życzy dalszym sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród. Firmę Marine Technology Sp. z o.o. reprezentował jej Prezes, czyli prof. dr hab. inż. Andrzej Stateczny, hydrograf morski kat. A. Zdjęcia w galerii pochodzą ze strony www.gryfgospodarczy.pl. Autorami zdjęć są Piotr Połoczański oraz Karol Stańczak.

O zwycięzcach oraz wyróżnionych w innych kategoriach oraz podkategoriach można przeczytać na stronie www.gryfgsopodarczy.pl, www.rigp.pl oraz www.bssc.pl.

Rozmiar czcionki
Kontrast