O firmie

Marine Technology Sp. z o.o.

została założona w Gdyni w 1998 roku. Profilem działalności przedsiębiorstwa jest prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk technicznych. Marine Technology sp. z o.o. jest spółką typu non-profit, która z biegiem czasu poprzez wdrażanie kolejnych projektów oraz wykonanie wielu zleceń znacząco rozrosła. W tym momencie na przedsiębiorstwo składa się siedziba w Gdyni oraz oddziały w Gdyni oraz w Szczecinie.

Firma może (nieskromnie!) pochwalić się szeregiem sukcesów w prowadzonych dotychczasowo pracach związanych z misjami hydrograficznymi czy budową systemów geoinformatycznych (więcej o wykonanych pracach można przeczytać tutaj). Nie chcąc jednak spocząć na laurach Marine Technology podjęło się budowy pierwszej w Polsce tak zaawansowanej jednostki autonomicznej HydroDron, która stała się charakterystycznym produktem naszej firmy.

Niczego w życiu nie należy się bać,
należy to tylko zrozumieć

~ Maria Skłodowska-Curie

Jeśli Twoje marzenia cię nie przerażają,
to znaczy, że są za małe

~ Richard Branson

Głównym atutem firmy jest zespół składający się zarówno z ekspertów w zakresie m.in. nawigacji, hydrografii, geoinformatyki, geodezji i kartografii, informatyki, jak i młodych absolwentów różnych Szkół Wyższych odnajdujących się w takich dziedzinach nauki jak m.in. oceanografia, mechatronika. Tak zróżnicowana pod względem wiedzy kadra jest w stanie poradzić sobie z każdym napotkanym problemem, a przyjazna atmosfera między pracownikami sprawia, że praca w firmie jest przyjemnością.

Główną misją firmy jest prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, których efekty będą znaczące dla nauki na arenie międzynarodowej. Staramy to osiągnąć poprzez ciagły samorozwój oraz poszerzanie wiedzy oraz doświadczenia, nie ignorując z pozoru nawet najprostszych rozwiązań oraz wyciągając cenne lekcje z niepowodzeń. Ambicją firmy jest być kojarzoną z takimi słowami jak innowacja czy sam w sobie sukces.

Jeśli chcesz odnieść sukces, powinieneś wyruszyć na nowe szlaki, zamiast podróżować wydeptanymi ścieżkami powszechnie przyjętego sukcesu

~ John D. Rockefeller

Adres

ul. Roszczynialskiego 4 lok. 6
81-521 Gdynia

ul. Niemena 13 lok. 5
81-603 Gdynia

ul. Klonowica 37 lok. 5
71-248 Szczecin

 

 

 

Napisz do nas

    Rozmiar czcionki
    Kontrast