Projekt MPSS dobiegł końca

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że projekt pt. „System monitoringu i obserwacji terenów portowych z wykorzystaniem pływających bezzałogowych mobilnych platform badawczych”  o akronimie MPSS dobiegł końca. Firma Marine Technology, w wyniku zakończonego przetargu, została wyłoniona do realizacji zamówienia na usługi związane z badaniami i pomiarami za pośrednictwem jednostki bezzałogowej dla projektu o akronimie MPSS. Port Gdynia S.A. współpracował również z Politechniką Gdańską, Uniwersytetem Morskim w Gdyni, Norwegian Institute of Water Research oraz firmą Miros AS. Projekt był przedsięwzięciem realizowanym przez Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Jak można przeczytać w artykułe na www.gospodarkamorska.pl Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. kieruje podziękowania za współpracę w tym przedsięwzięciu do wszystkich partnerów, podkreślając niewątpliwe osiągnięcia projektu. Wyraża przy tym nadzieję, że wspólne wysiłki przyczynią się do dalszego rozwoju innowacyjnych technologii służących ochronie środowiska morskiego i efektywności pracy portów morskich w Polsce i na świecie.

Nasza firma chce również podziękować od siebie każdej osobie zaangażowanej w projekt. Każdemu z osobna życzymy dalszych sukcesów.

Rozmiar czcionki
Kontrast