Nowe pakiety oprogramowań HYPACK 2022

Rok 2022 jest pełen nowości w HYPACK. Pojawiły się aż 3 nowe produkty (HYPACK® ECHO, HYPACK® WATER QUALITY MAPPING, HYPACK® GEOPHYSICS), w związku z czym na ten moment ich łączna liczba wynosi 13.

HYPACK® ECHO
Podstawowy, przystępny cenowo pakiet oprogramowania dedykowany pomiarom batymetrycznym oraz hydrograficznym z wykorzystaniem echosondy jednowiązkowej. ECHO jest zaprojektowane specjalnie do obsługi mniejszych pomiarów hydrograficznych lub batymetrycznych, w zestawie obsługując również GPS RTK. Wykorzystywane w oprogramowaniu narzędzie Single Beam Editor zapewnia generowanie konturów w formacie DXF oraz zmniejszanie ilości danych.

HYPACK® WATER QUALITY MAPPING
Oprogramowanie umożliwiające gromadzenie oraz przetwarzanie danych środowiskowych. Zawiera wsparcie dla ADCP i podstawowej batymetrii.

HYPACK® GEOPHYSICS
Oprogramowanie łączące narzędzia, które są wymagane do przeprowadzenia morskich badań geofizycznych. Charakteryzuje się scentralizowanym, łatwym w użyciu interfejsie. Oprogramowanie pozwala na przeprowadzanie prac z wykorzystaniem sonaru bocznego, magnetometrem oraz sub-Bottom. Jest pomocny w lokalizowaniu celów oraz pozwala na rejestrację wraz z mozaikowaniem danych sonarowych w czasie rzeczywistym i/lub podczas przetwarzania końcowego za pomocą ponad 30 interfejsów urządzeń.

 

Rozmiar czcionki
Kontrast