INNOBAT – nowy projekt!

Z dumą możemy poinformować o przyznaniu środków finansowych firmie Marine Technology w związku z realizacją projektu pt.

„Innowacyjny autonomiczny bezzałogowy system monitoringu batymetrycznego akwenów płytkowodnych” (INNOBAT)

w ramach programu LIDER.

 

Naszym nowym LIDERem jest dr inż. Mariusz Specht. Pan Mariusz uzyskał stopień doktora nauk technicznych w zakresie inżynierii lądowej i transportu, a obronioną przez niego rozprawę doktorską nagrodziła Rada Naukowa Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Morskiego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Ponadto Pan Mariusz jest laureatem konkursu Diamentowy Grant organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. A to tylko niektóre z osiągnięć naszego nowego LIDERA.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że dr Mariusz Specht jest już trzecim LIDEREM. Dotychczasowymi zwycięzcami programu byli dr Witold Kazimierski i dr Natalia Wawrzyniak, co czyni Marine Technology jedyną firmą w Polsce z tak wieloma triumfami.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że dr inż. Marta Włodarczyk-Sielicka jest już naszym czwartym LIDERem. Wcześniejszymi laureatami programu byli dr hab. inż. Witold Kazimierski, prof. nadzw. AM oraz dr inż. Natalia Wawrzyniak oraz dr inż. Mariusz Specht, co czyni firmę Marine Technology jedyną w Polsce z tak dużą ilością triumfatorów.

 

Gratulujemy!

Rozmiar czcionki
Kontrast