INNOBAT – nowy projekt!

Z dumą możemy poinformować o przyznaniu środków finansowych firmie Marine Technology w związku z realizacją projektu pt.

„Innowacyjny autonomiczny bezzałogowy system monitoringu batymetrycznego akwenów płytkowodnych” (INNOBAT)

w ramach programu LIDER. Warto przy okazji wspomnieć, że Marine Technology jest JEDYNĄ firmą, która stała się laureatem ww. konkursu.

 

Naszym nowym Liderem został dr inż. Mariusz Specht. Pan Mariusz uzyskał stopień naukowy doktora nauk inżynieryjno-technicznych w zakresie inżynieria lądowa i transport, a obroniona dysertacja została wyróżniona przez Radę Naukową Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Ponadto pan Mariusz jest laureatem konkursu Diamentowy Grant, który jest organizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. A to jedynie niektóre z osiągnięć nowego Lidera.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że dr inż. Mariusz Specht jest już trzecim LIDERem. Wcześniejszymi laureatami programu byli dr hab. inż. Witold Kazimierski, prof. nadzw. AM oraz dr inż. Natalia Wawrzyniak, co czyni firmę Marine Technology jedyną w Polsce z tak dużą ilością triumfatorów.

 

Gratulujemy!

Rozmiar czcionki
Kontrast